About the company

Multigraf, a private Polish company, was founded in 1991. From the very beginning the company supplied materials for Printing Houses.

Currently Multigraf is:

 

With years of experience we guarantee:

  • high quality of products and service
  • complex service
  • technical consultations
  • favorable condition for cooperation

 

Our motto: "All for printing" has two meanings.

First is to supply all materials for printing.

Secondly to say that our effort aims to mobilize all the forces for the sake of printing.

 

 

 

Contact

AGENCJA POLIGRAFICZNA "MULTIGRAF"

ul. Rybitwy 22
30-722 Kraków
Poland

+48 12 423 61 27,
+48 12 257 31 10, kom.: +48 532 455 551

multigraf@multigraf.pl

location map »

Matryce chemigraficzne i matryce CNC

Multigraf jest czołowym producentem matryc magnezowych wykonywanych metodą chemigraficzną, które znajdują zastosowanie w tłoczeniach, a w szczególności w tłoczeniach na gorąco z użyciem folii hot-stampingowej.

WIĘCEJ »
Folia do hot-stampingu i cold-stampingu

Multigraf zajmuje się dystrybucją folii do hot-stampingu oraz folii do cold-stampingu aplikowanej metodą fleksograficzną oraz za pomocą przystawek do offsetu arkuszowego. Ofertę uzupełniają folie metaliczne do laminowania.

WIĘCEJ »
Produkty firmy Sun Chemical

Multigraf jest dystrybutorem największego światowego producenta farb graficznych, firmy Sun Chemical. Dzięki tej współpracy oferujemy wysokiej jakości farby, lakiery, dodatki do druku i zmywacze. Ofertę tę wzbogacamy produktami innych producentów.

WIĘCEJ »
Mieszalnia farb

Multigraf posiada autoryzowana przez firmę Sun Chemical mieszalnie farb offsetowych arkuszowych i heat-setowych, wyposażoną w nowoczesne urządzenia kontrolno-pomiarowe, umożliwiające produkcję farb spotowych spełniających najwyższe wymagania jakościowe.

WIĘCEJ »
Pozostałe produkty

Multigraf dla zapewnienia kompleksowej obsługi drukarń i introligatorni oferuje takie produkty jak: obciągi offsetowe, płyty do lakierowania, podkłady kalibrowane, czyściwa z włókniny, szpalty do trójnoży, druty introligatorskie, zszywki, wiertła do papieru, kontrbigi, kleje poligraficzne.

WIĘCEJ »